Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΑρχικήΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

 

 ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΠΡΗΧΤΕΣ

Πήγαινε κάτω 
3 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Elfenlied

Elfenlied


Αριθμός μηνυμάτων : 48
Φήμη : 1
Ημερομηνία εγγραφής : 13/04/2012
Ηλικία : 25
Τόπος : Japan

ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΠΡΗΧΤΕΣ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΠΡΗΧΤΕΣ   ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΠΡΗΧΤΕΣ Icon_minitimeΔευ Μάης 21, 2012 8:51 am

Παιδιά το μόνο πράγμα που ακούω στο φόρουμ είναι μόνο πότε θα ανοίξει ο σέρβερ...Έχετε συνειδητοποιήσει ότι δεν ΠΡΗΖΕΤΕ μόνο την Διαχειριστική Ομάδα, αλλά και εμάς.Αφήστε τους ανθρώπους να κάνουν την δουλειά τους χωρίς άγχος.Λίγη υπομονή δεν βλάπτει σε κανέναν...Περίπου σε καμία εβδομάδα θα είναι έτοιμος ο σέρβερ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
SamiotiC13

SamiotiC13


Αριθμός μηνυμάτων : 9
Φήμη : 0
Ημερομηνία εγγραφής : 08/05/2012
Ηλικία : 25
Τόπος : Samos

ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΠΡΗΧΤΕΣ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΠΡΗΧΤΕΣ   ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΠΡΗΧΤΕΣ Icon_minitimeΤρι Μάης 22, 2012 4:22 am

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Elfenlied

Elfenlied


Αριθμός μηνυμάτων : 48
Φήμη : 1
Ημερομηνία εγγραφής : 13/04/2012
Ηλικία : 25
Τόπος : Japan

ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΠΡΗΧΤΕΣ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΠΡΗΧΤΕΣ   ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΠΡΗΧΤΕΣ Icon_minitimeΤρι Μάης 22, 2012 10:09 am

Ναι τα είδα και; Μπορεί να βαρέθηκε να ασχολείται με τον σέρβερ, αλλά εγώ ακόμα και 500 χρόνια να κάνει μέχρι να τον ανοίξει εγώ θα περιμένω για να παίξω
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
[THE]WalkingDead




Αριθμός μηνυμάτων : 18
Φήμη : -1
Ημερομηνία εγγραφής : 24/05/2012
Ηλικία : 39
Τόπος : Αrsenal F.City

ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΠΡΗΧΤΕΣ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΠΡΗΧΤΕΣ   ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΠΡΗΧΤΕΣ Icon_minitimeΠεμ Μάης 24, 2012 1:08 am

Ειμαι καινουργιος αν θα αργησει να το ανηξει δηλαδη σε καμια 500 χρονια πεστε μου να μην μπαινω καθε μερα και να περιμενω
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΠΡΗΧΤΕΣ
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» Μια βοήθεια για τους διαχειριστές του forum !!!

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: Γενική Κατηγορία :: Γενική Συζήτηση-
Μετάβαση σε: