Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΑρχικήΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

 

 τα αντικειμενα μου (εχω στειλει πμ στον κοτρυξ)

Πήγαινε κάτω 
4 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
petros




Αριθμός μηνυμάτων : 28
Φήμη : 0
Ημερομηνία εγγραφής : 22/06/2012

τα αντικειμενα μου (εχω στειλει πμ στον κοτρυξ) Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: τα αντικειμενα μου (εχω στειλει πμ στον κοτρυξ)   τα αντικειμενα μου (εχω στειλει πμ στον κοτρυξ) Icon_minitimeΣαβ Ιουν 23, 2012 2:02 am

γεια σας μπορει να μου πει κανεις που πηγαν τα αντικειμενα μου? χαθηκαν εστειλα πμ στον κοτρυξ αλλα δεν απανταει.

βλεπω ολους εσας να ειστε με ιτεμς οχι ολοι οι πιο πολλοι και εγω δεν εχω? ο σερβερ ειναι γεματος με πεχτες με κανονικα αντικειμενα και εγω θα πρεπει να περιμενω μεχρι το βραδυ οπως γραψατε?

σας παρακαλω στειλτε πισω τα ιτεμς στον πεχτη
MPIXTIS
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
redevil00




Αριθμός μηνυμάτων : 24
Φήμη : 0
Ημερομηνία εγγραφής : 08/06/2012

τα αντικειμενα μου (εχω στειλει πμ στον κοτρυξ) Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: τα αντικειμενα μου (εχω στειλει πμ στον κοτρυξ)   τα αντικειμενα μου (εχω στειλει πμ στον κοτρυξ) Icon_minitimeΣαβ Ιουν 23, 2012 2:56 am

M2 DEN TA EXW OUTE TOU ITEAM SHOP LOL TI KANW HELP ADMIN ???? Smile) ://///
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ReventonMT2




Αριθμός μηνυμάτων : 28
Φήμη : 1
Ημερομηνία εγγραφής : 22/06/2012

τα αντικειμενα μου (εχω στειλει πμ στον κοτρυξ) Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: τα αντικειμενα μου (εχω στειλει πμ στον κοτρυξ)   τα αντικειμενα μου (εχω στειλει πμ στον κοτρυξ) Icon_minitimeΣαβ Ιουν 23, 2012 3:25 am

ti tha kaneis? tha arxiseis reventon

[Admin] Cotryx
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
redevil00




Αριθμός μηνυμάτων : 24
Φήμη : 0
Ημερομηνία εγγραφής : 08/06/2012

τα αντικειμενα μου (εχω στειλει πμ στον κοτρυξ) Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: τα αντικειμενα μου (εχω στειλει πμ στον κοτρυξ)   τα αντικειμενα μου (εχω στειλει πμ στον κοτρυξ) Icon_minitimeΣαβ Ιουν 23, 2012 3:29 am

NA MOU PAREIS TA 3 POU 8A ARXISW REVEN TON MALAKA .!. @@@@@@
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ReventonMT2




Αριθμός μηνυμάτων : 28
Φήμη : 1
Ημερομηνία εγγραφής : 22/06/2012

τα αντικειμενα μου (εχω στειλει πμ στον κοτρυξ) Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: τα αντικειμενα μου (εχω στειλει πμ στον κοτρυξ)   τα αντικειμενα μου (εχω στειλει πμ στον κοτρυξ) Icon_minitimeΣαβ Ιουν 23, 2012 3:30 am

redevil00 έγραψε:
NA MOU PAREIS TA 3 POU 8A ARXISW REVEN TON MALAKA .!. @@@@@@

tha arxiseis einai 100% sigouro ^^


[Admin] Cotryx
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
redevil00




Αριθμός μηνυμάτων : 24
Φήμη : 0
Ημερομηνία εγγραφής : 08/06/2012

τα αντικειμενα μου (εχω στειλει πμ στον κοτρυξ) Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: τα αντικειμενα μου (εχω στειλει πμ στον κοτρυξ)   τα αντικειμενα μου (εχω στειλει πμ στον κοτρυξ) Icon_minitimeΣαβ Ιουν 23, 2012 3:35 am

RE SPERMA AGONO EGW VLEPW TO REVENTON KAI MOU MARADIA ZEI O POUTSOS KAI8A PE3W REVENTON .!.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ReventonMT2




Αριθμός μηνυμάτων : 28
Φήμη : 1
Ημερομηνία εγγραφής : 22/06/2012

τα αντικειμενα μου (εχω στειλει πμ στον κοτρυξ) Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: τα αντικειμενα μου (εχω στειλει πμ στον κοτρυξ)   τα αντικειμενα μου (εχω στειλει πμ στον κοτρυξ) Icon_minitimeΣαβ Ιουν 23, 2012 3:36 am

redevil00 έγραψε:
RE SPERMA AGONO EGW VLEPW TO REVENTON KAI MOU MARADIA ZEI O POUTSOS KAI8A PE3W REVENTON .!.

akou anekdoto: pia h diafora tou reventon me ena kouva me skata gaidarou? dn exoun kamia sxesh

pia h diafora t galaxy me ena kouva me skata gaidarou? o kouvas

x0xa0ax0xa0ax

[Admin] Cotryx
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
petros




Αριθμός μηνυμάτων : 28
Φήμη : 0
Ημερομηνία εγγραφής : 22/06/2012

τα αντικειμενα μου (εχω στειλει πμ στον κοτρυξ) Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: τα αντικειμενα μου (εχω στειλει πμ στον κοτρυξ)   τα αντικειμενα μου (εχω στειλει πμ στον κοτρυξ) Icon_minitimeΣαβ Ιουν 23, 2012 10:16 am

παιζω ρεβεντον μονο που τωρα παιζω και galaxy χΔ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ReventonMT2




Αριθμός μηνυμάτων : 28
Φήμη : 1
Ημερομηνία εγγραφής : 22/06/2012

τα αντικειμενα μου (εχω στειλει πμ στον κοτρυξ) Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: τα αντικειμενα μου (εχω στειλει πμ στον κοτρυξ)   τα αντικειμενα μου (εχω στειλει πμ στον κοτρυξ) Icon_minitimeΣαβ Ιουν 23, 2012 11:37 am

petros έγραψε:
παιζω ρεβεντον μονο που τωρα παιζω και galaxy χΔ

re man dn kollaei.. ela sto reventon sthn parea mas... 90112006002

[Admin]Cotryx
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
petros




Αριθμός μηνυμάτων : 28
Φήμη : 0
Ημερομηνία εγγραφής : 22/06/2012

τα αντικειμενα μου (εχω στειλει πμ στον κοτρυξ) Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: τα αντικειμενα μου (εχω στειλει πμ στον κοτρυξ)   τα αντικειμενα μου (εχω στειλει πμ στον κοτρυξ) Icon_minitimeΣαβ Ιουν 23, 2012 2:42 pm

απο ολα παιζω αν και ο galaxy και κλεινει και ανοιγει .... μερα παρα μερα απο οτι φενεται
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
!GreenDay!




Αριθμός μηνυμάτων : 28
Φήμη : 0
Ημερομηνία εγγραφής : 15/06/2012

τα αντικειμενα μου (εχω στειλει πμ στον κοτρυξ) Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: τα αντικειμενα μου (εχω στειλει πμ στον κοτρυξ)   τα αντικειμενα μου (εχω στειλει πμ στον κοτρυξ) Icon_minitimeΣαβ Ιουν 23, 2012 3:52 pm

redevil00 έγραψε:
RE SPERMA AGONO EGW VLEPW TO REVENTON KAI MOU MARADIA ZEI O POUTSOS KAI8A PE3W REVENTON .!.
pare ta arxidia mou tora eklise o galaxy x0xa0ax0ax0 0XA0AX0 xa0X0A0a0A0Xa0x den teliosa ax0ax0XA0xa0XA00x0x0Xx0aX00XA00aX0000XAXAx0A
pote den teliono :/
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ReventonMT2




Αριθμός μηνυμάτων : 28
Φήμη : 1
Ημερομηνία εγγραφής : 22/06/2012

τα αντικειμενα μου (εχω στειλει πμ στον κοτρυξ) Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: τα αντικειμενα μου (εχω στειλει πμ στον κοτρυξ)   τα αντικειμενα μου (εχω στειλει πμ στον κοτρυξ) Icon_minitimeΤρι Ιουν 26, 2012 12:12 am

!GreenDay! έγραψε:
redevil00 έγραψε:
RE SPERMA AGONO EGW VLEPW TO REVENTON KAI MOU MARADIA ZEI O POUTSOS KAI8A PE3W REVENTON .!.
pare ta arxidia mou tora eklise o galaxy x0xa0ax0ax0 0XA0AX0 xa0X0A0a0A0Xa0x den teliosa ax0ax0XA0xa0XA00x0x0Xx0aX00XA00aX0000XAXAx0A
pote den teliono :/






xa0xa0ax0xa0ax0xa0xa0 o poutsos m reventon pezei.arxiste kai seis to galaxy einai TELIOMENO EGW O ADMIN THA TO KLEISW KAI THA ARXISW REV KAI DN 8A PARETE PISW TPT APO TA LEFTA SAS KOROIDARES NOOBIDES

[Admin]Cotryx
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
τα αντικειμενα μου (εχω στειλει πμ στον κοτρυξ)
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» αδμιν κοτρυξ
» αμυνες και αλλα bonus στα αντικειμενα
» Τραπεζήτης στον Galaxy(Ελπίζω να μήν είναι κλέυτης)

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: Γενική Κατηγορία :: Βοήθεια και Ερωτήσεις-
Μετάβαση σε: