Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΑρχικήΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

 

 ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΟΥ ΛΥΣΕΙΣ ΜΙΑ ΑΠΟΡΙΑ ΩΡΕ ΠΑΛΙΚΑΡΙ.

Πήγαινε κάτω 
4 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Azdek

Azdek


Αριθμός μηνυμάτων : 17
Φήμη : 0
Ημερομηνία εγγραφής : 21/06/2012
Ηλικία : 30
Τόπος : Larisa

ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΟΥ ΛΥΣΕΙΣ ΜΙΑ ΑΠΟΡΙΑ ΩΡΕ ΠΑΛΙΚΑΡΙ. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΟΥ ΛΥΣΕΙΣ ΜΙΑ ΑΠΟΡΙΑ ΩΡΕ ΠΑΛΙΚΑΡΙ.   ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΟΥ ΛΥΣΕΙΣ ΜΙΑ ΑΠΟΡΙΑ ΩΡΕ ΠΑΛΙΚΑΡΙ. Icon_minitimeΠεμ Ιουν 21, 2012 1:50 pm

Φτιάχνεις αυτό το server έτσι? Και συγχαρητήρια μπορείς να κάνεις event βρες τους 10 online παίκτες που είναι μέσα στο game. Πέρα από αυτό όμως με τι κριτήρια το φτιάχνεις με σκοπό να αντιγράψεις από άλλους? Δεν μπορείς να κάτσεις και να δημιουργήσεις μόνος σου πράγματα ή έστω ρε φίλε τράβα κλέψε από τους Κινέζους , έλεος ούτε σωστό COPY – PASTE ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ . Το forum είναι χάλια δεν έχει ούτε mod και γίνεται τις μουρλής στο game ούτε καν λειτουργει τι τον θέλεις τον TGM? Αφού 10 παίκτες online μπαίνουν άμα κάνεις ban με τι παίκτες θα μείνεις? ΚΑΙ ΤΑ ΘΕΜΑΤ ΑΠΑΝΕ ΑΠΟ ΚΑΤΩ ΠΡΟς ΤΑ ΠΑΝΩ ΟΧΙ ΑΝΑΠΟΔΑ :*:*:* ΕΠΙΣΗΣ ΣΑΝ ΑDMIN ΘΑ ΞΕΡΕΙΣ ΟΥΤΕ ΔΙΑΦΗΜΗΣΗ ΚΑΝΩ ΟΥΤΕ ΤΙΠΟΤΑ ΤΗΝ ΑΠΟΡΕΙΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΑ ΜΟΥ ΛΥΣΕΙΣ ΜΟΝΟΣ ΣΟΥ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΦΤΙΑΞΕΙΣ ΚΑΤΙ? και μην πεις τίποτα έτσι απότομο , δεν είμαι καλά αυτές τις μέρες έχω φοβερά νεύρα και για τις επόμενες μερούλες δεν θα είμαι καλά οπότε πρόσεχε πως θα μουυ απαντήσεις :* <3


Έχει επεξεργασθεί από τον/την Azdek στις Πεμ Ιουν 21, 2012 1:57 pm, 3 φορές συνολικά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
EkleiseOserver




Αριθμός μηνυμάτων : 15
Φήμη : 0
Ημερομηνία εγγραφής : 20/06/2012

ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΟΥ ΛΥΣΕΙΣ ΜΙΑ ΑΠΟΡΙΑ ΩΡΕ ΠΑΛΙΚΑΡΙ. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΟΥ ΛΥΣΕΙΣ ΜΙΑ ΑΠΟΡΙΑ ΩΡΕ ΠΑΛΙΚΑΡΙ.   ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΟΥ ΛΥΣΕΙΣ ΜΙΑ ΑΠΟΡΙΑ ΩΡΕ ΠΑΛΙΚΑΡΙ. Icon_minitimeΠεμ Ιουν 21, 2012 1:53 pm

EΡΩΤΕΥΤΗΚΑ Embarassed
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Azdek

Azdek


Αριθμός μηνυμάτων : 17
Φήμη : 0
Ημερομηνία εγγραφής : 21/06/2012
Ηλικία : 30
Τόπος : Larisa

ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΟΥ ΛΥΣΕΙΣ ΜΙΑ ΑΠΟΡΙΑ ΩΡΕ ΠΑΛΙΚΑΡΙ. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΟΥ ΛΥΣΕΙΣ ΜΙΑ ΑΠΟΡΙΑ ΩΡΕ ΠΑΛΙΚΑΡΙ.   ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΟΥ ΛΥΣΕΙΣ ΜΙΑ ΑΠΟΡΙΑ ΩΡΕ ΠΑΛΙΚΑΡΙ. Icon_minitimeΠεμ Ιουν 21, 2012 1:56 pm

Α...χου τι γλυκό..... cherry geek
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
EkleiseOserver




Αριθμός μηνυμάτων : 15
Φήμη : 0
Ημερομηνία εγγραφής : 20/06/2012

ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΟΥ ΛΥΣΕΙΣ ΜΙΑ ΑΠΟΡΙΑ ΩΡΕ ΠΑΛΙΚΑΡΙ. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΟΥ ΛΥΣΕΙΣ ΜΙΑ ΑΠΟΡΙΑ ΩΡΕ ΠΑΛΙΚΑΡΙ.   ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΟΥ ΛΥΣΕΙΣ ΜΙΑ ΑΠΟΡΙΑ ΩΡΕ ΠΑΛΙΚΑΡΙ. Icon_minitimeΠεμ Ιουν 21, 2012 1:57 pm

Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
!GreenDay!




Αριθμός μηνυμάτων : 28
Φήμη : 0
Ημερομηνία εγγραφής : 15/06/2012

ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΟΥ ΛΥΣΕΙΣ ΜΙΑ ΑΠΟΡΙΑ ΩΡΕ ΠΑΛΙΚΑΡΙ. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΟΥ ΛΥΣΕΙΣ ΜΙΑ ΑΠΟΡΙΑ ΩΡΕ ΠΑΛΙΚΑΡΙ.   ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΟΥ ΛΥΣΕΙΣ ΜΙΑ ΑΠΟΡΙΑ ΩΡΕ ΠΑΛΙΚΑΡΙ. Icon_minitimeΠεμ Ιουν 21, 2012 2:02 pm

kai egw :/ <3
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Azdek

Azdek


Αριθμός μηνυμάτων : 17
Φήμη : 0
Ημερομηνία εγγραφής : 21/06/2012
Ηλικία : 30
Τόπος : Larisa

ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΟΥ ΛΥΣΕΙΣ ΜΙΑ ΑΠΟΡΙΑ ΩΡΕ ΠΑΛΙΚΑΡΙ. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΟΥ ΛΥΣΕΙΣ ΜΙΑ ΑΠΟΡΙΑ ΩΡΕ ΠΑΛΙΚΑΡΙ.   ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΟΥ ΛΥΣΕΙΣ ΜΙΑ ΑΠΟΡΙΑ ΩΡΕ ΠΑΛΙΚΑΡΙ. Icon_minitimeΠεμ Ιουν 21, 2012 2:03 pm

και από εσένα πολύ γλυκό <3 <3 <3
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Chef




Αριθμός μηνυμάτων : 65
Φήμη : 1
Ημερομηνία εγγραφής : 02/06/2012

ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΟΥ ΛΥΣΕΙΣ ΜΙΑ ΑΠΟΡΙΑ ΩΡΕ ΠΑΛΙΚΑΡΙ. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΟΥ ΛΥΣΕΙΣ ΜΙΑ ΑΠΟΡΙΑ ΩΡΕ ΠΑΛΙΚΑΡΙ.   ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΟΥ ΛΥΣΕΙΣ ΜΙΑ ΑΠΟΡΙΑ ΩΡΕ ΠΑΛΙΚΑΡΙ. Icon_minitimeΣαβ Ιουν 23, 2012 12:55 am

gamisa..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΟΥ ΛΥΣΕΙΣ ΜΙΑ ΑΠΟΡΙΑ ΩΡΕ ΠΑΛΙΚΑΡΙ.
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» Απορια ως νεος
» ΜΙΑ ΑΠΟΡΙΑ ΠΟΥ ΜΑΣ ΤΡΩΕΙ ΟΛΟΥΣ

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: Γενική Κατηγορία :: Γενική Συζήτηση-
Μετάβαση σε: