Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΑρχικήΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

 

 Ιδέα για το παιχνίδι!!

Πήγαινε κάτω 
+3
[Admin]Cotryx
[TGM]Candle
belos
7 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
belos




Αριθμός μηνυμάτων : 3
Φήμη : 0
Ημερομηνία εγγραφής : 23/03/2012
Ηλικία : 25

Ιδέα για το παιχνίδι!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Ιδέα για το παιχνίδι!!   Ιδέα για το παιχνίδι!! Icon_minitimeΚυρ Μαρ 25, 2012 6:29 am

Γεια σας.

Είμαι ο BeLoC.

Θα ήθελα να σας ανακοινώσω την ιδέα μου σχετικά με το παιχνίδι..

Αντί για άλογα,λιοντάρια και λύκους και τα λοιπά να μπει και αυτό που είχε ο Donkey-Mt2.Δεν λέω να αντιγράψετε τον Donkey..Αλλά να βάλετε αυτό που είχαν..Μωρέ να δεις πως το λένεε..

Τέλος Πάντων δεν το θυμάμαι αλλά εσείς θα το θυμάστε..

Καλό Θα ήταν να έχει και λίγο φάση ο Server να γελάμε που και που!!

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!!

BeLoC
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
belos




Αριθμός μηνυμάτων : 3
Φήμη : 0
Ημερομηνία εγγραφής : 23/03/2012
Ηλικία : 25

Ιδέα για το παιχνίδι!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ιδέα για το παιχνίδι!!   Ιδέα για το παιχνίδι!! Icon_minitimeΚυρ Μαρ 25, 2012 6:30 am

Το μεταφορικό μέσο εννοώ!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
[TGM]Candle
TrialGameMaster
TrialGameMaster
[TGM]Candle


Αριθμός μηνυμάτων : 34
Φήμη : 0
Ημερομηνία εγγραφής : 21/03/2012

Ιδέα για το παιχνίδι!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ιδέα για το παιχνίδι!!   Ιδέα για το παιχνίδι!! Icon_minitimeΔευ Μαρ 26, 2012 8:52 am

Το παιχνίδι καθώς και τα ιππεύσιμα άλογα (και οτιδήποτε άλλο μεταφορικό μέσο ) έχουν ήδη επιλεχθεί και δεν αλλάζουν(εκτός αν είναι σημαντικό). Επίσης, ο Server δεν φτιάχνεται με σκοπό να είναι ' Αστείος ' γιατί αυτό είναι το αποτέλεσμα από τέτοια αντικείμενα-άλογα κ.α. Άλλο το να διασκεδάζουμε και άλλο το να είναι γελοίο κάτι. Αυτή είναι η προσωπική μου απόψη. Καλύτερα ξέρει ο Admin Βεβαίως, που θα μας απαντήσει σύντομα. Από εμένα πάντως -1 cheers
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
[Admin]Cotryx
Admin
Admin
[Admin]Cotryx


Αριθμός μηνυμάτων : 33
Φήμη : 1
Ημερομηνία εγγραφής : 31/12/2011
Ηλικία : 28
Τόπος : Thessaloniki

Ιδέα για το παιχνίδι!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ιδέα για το παιχνίδι!!   Ιδέα για το παιχνίδι!! Icon_minitimeΔευ Μαρ 26, 2012 10:10 am

Παράθεση :
Γεια σας.

Είμαι ο BeLoC.

Θα ήθελα να σας ανακοινώσω την ιδέα μου σχετικά με το παιχνίδι..

Αντί για άλογα,λιοντάρια και λύκους και τα λοιπά να μπει και αυτό που είχε ο Donkey-Mt2.Δεν λέω να αντιγράψετε τον Donkey..Αλλά να βάλετε αυτό που είχαν..Μωρέ να δεις πως το λένεε..

Τέλος Πάντων δεν το θυμάμαι αλλά εσείς θα το θυμάστε..

Καλό Θα ήταν να έχει και λίγο φάση ο Server να γελάμε που και που!!

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!!

BeLoC

Η ιδέα σου αν και μπορεί να υλοποιηθεί , πιστεύω πως είναι κάπως νωρίς για τέτοια add-ons.Ίσως αργότερα επιλεχθούν τα νέα "mounts" για τα επίπεδα αλόγων 20+ όπως την σκοτεινή καθώς και λευκή τίγρη, λιοντάρι, λιοντάρι για τους ηγέτες - μέλη των συντεχνιών. Βέβαια αν γινόταν κάπως έτσι θα έπρεπε να δημιουργηθούν οι κατάλληλες αποστολές με την δική της "τακτική" η κάθε μία πράγμα που το καθιστά χρονοβόρο και δύσκολο. Βέβαια στον server θα υπάρχουν κάποια mounts μαζί με τις σφραγίδες τους φυσικά. Από εμένα ο DonkeyMt2 ήταν ένας σέρβερ που δημιουργήθηκε για πλάκα μέσα στα πλαίσια μίας ομάδας ατόμων μικρής ηλικίας.Αυτό το κάνανε για να "δώσουν ένα άλλο χρώμα" στο metin.Προσωπικά δεν συμφωνώ, ούτε με υπερβολές, ούτε με τα λεγόμενα "mods" πανοπλιών, όπλων κ.λ.π και εικονιδίων ικανοτήτων των χαρακτήρων σας.Πάντως μιας και το ανέφερες θα το έχουμε υπόψη.
[Admin]Cotryx




Έχει επεξεργασθεί από τον/την [Admin]Cotryx στις Δευ Απρ 16, 2012 5:48 am, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://galaxy-forum.forumgreek.com
belos




Αριθμός μηνυμάτων : 3
Φήμη : 0
Ημερομηνία εγγραφής : 23/03/2012
Ηλικία : 25

Ιδέα για το παιχνίδι!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ιδέα για το παιχνίδι!!   Ιδέα για το παιχνίδι!! Icon_minitimeΔευ Μαρ 26, 2012 10:17 am

Συμφωνώ μαζί σου αλλά μπορεί να κάνει τον επισκέπτη του Metin να το ευχαριστηθεί ποιο πολύ..Τέλος πάντων εγώ δεν μπορώ να σας πω πως να είναι ο Server..

Ευχαριστώ που διαβάσατε το μήνυμα μου!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
[TGM]Candle
TrialGameMaster
TrialGameMaster
[TGM]Candle


Αριθμός μηνυμάτων : 34
Φήμη : 0
Ημερομηνία εγγραφής : 21/03/2012

Ιδέα για το παιχνίδι!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ιδέα για το παιχνίδι!!   Ιδέα για το παιχνίδι!! Icon_minitimeΔευ Μαρ 26, 2012 11:00 am

@belos Μην ξανακάνεις διπλό ποστ παρακαλώ.Διαβάστε τους κανόνες Smile
Όσο για το θέμα , Το Metin2 το ευχαριστιέσαι για αυτό που είναι. Όπως είπε και ο Admin δεν δημιουργήθηκε για την πλάκα κάποιων εφόσον είναι ένας server με προοπτικές για το μέλλον(και γενικά αλλά και αυτός συγκεκριμένα). Οπότε σε ακραία σημεία δεν νομίζω να φτάσουμε. Τα συνηθισμένα πράγματα που υπάρχουν στο Metin από πάντα είναι λογικό να μην αντικατασταθούν καθώς και δεν δημιουργήθηκαν από την μία μέρα στην άλλη.Βεβαίως, λογικό είναι εφόσον είναι "Private Server" να υπάρχουν και οι καινοτομίες του αλλά ως ένα λογικό επίπεδο.

[TGM]Candle
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
MBoyJohnTz




Αριθμός μηνυμάτων : 2
Φήμη : 0
Ημερομηνία εγγραφής : 26/03/2012
Ηλικία : 25
Τόπος : Thessaloniki,Kalamaria

Ιδέα για το παιχνίδι!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ιδέα για το παιχνίδι!!   Ιδέα για το παιχνίδι!! Icon_minitimeΠεμ Μαρ 29, 2012 8:39 am

Γεια σας είμαι ο Γιάννης θα ήθελα να πω πως διαφωνώ με την ιδέα του beloc ,διότι όλα αυτά όπως είπε και ο Admin
είναι χρονοβόρα και δύσκολα και εκτός αυτού κάποια από αυτά bugaroun τον Server και εκτός αυτού εγώ και όσοι φίλοι μου παίζουν Metin2 τα προτιμούν χωρίς πολλές αλλαγές όπως και εγώ οπότε από εμένα -2.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.facebook.com/pythagoras.xdragonx
[Admin]Cotryx
Admin
Admin
[Admin]Cotryx


Αριθμός μηνυμάτων : 33
Φήμη : 1
Ημερομηνία εγγραφής : 31/12/2011
Ηλικία : 28
Τόπος : Thessaloniki

Ιδέα για το παιχνίδι!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ιδέα για το παιχνίδι!!   Ιδέα για το παιχνίδι!! Icon_minitimeΠαρ Μαρ 30, 2012 9:27 am

MboyJohnTz έχεις μία προειδοποίηση για μεγάλη Υπογραφή.
Παρακαλώ διαβάστε στους κανόνες του forum - παιχνιδιού για να αποφύγουμε τυχών δυσάρεστες συνθήκες και καταστάσεις.

Ευχαριστώ
[Admin]Cotryx
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://galaxy-forum.forumgreek.com
GalaxySura




Αριθμός μηνυμάτων : 1
Φήμη : 0
Ημερομηνία εγγραφής : 14/04/2012
Ηλικία : 26

Ιδέα για το παιχνίδι!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ιδέα για το παιχνίδι!!   Ιδέα για το παιχνίδι!! Icon_minitimeΔευ Απρ 16, 2012 11:53 am

8a itan oreo na exi 1 mod na dini as poume gia ka8e 10lvl kai 1 zoaki as poume:
apo 1-10lvl na dini agrioxiro
apo 10-20 na dini liko
20-30 tigri
30-40 liontari
40-50 diavoliko argrioxiro kai pai legontas


Auto 8a itan poli oreo gt den to ixe kanena allo metin

THX By GalaxySura
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
psixobgalths




Αριθμός μηνυμάτων : 3
Φήμη : 0
Ημερομηνία εγγραφής : 16/04/2012
Ηλικία : 51

Ιδέα για το παιχνίδι!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ιδέα για το παιχνίδι!!   Ιδέα για το παιχνίδι!! Icon_minitimeΔευ Απρ 16, 2012 12:23 pm

καλησπερα σε ολουσ πιστευω να ανοιξη νωρισ ο server αλα ρε παιδια αλιθεβει η ηλικια που βαζετε στο προφιλ η το παιζετε μηκρι¨και βαζετε μια ηλικια οτι να ειναι
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
psixobgalths




Αριθμός μηνυμάτων : 3
Φήμη : 0
Ημερομηνία εγγραφής : 16/04/2012
Ηλικία : 51

Ιδέα για το παιχνίδι!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ιδέα για το παιχνίδι!!   Ιδέα για το παιχνίδι!! Icon_minitimeΔευ Απρ 16, 2012 12:27 pm

Rolling Eyes Laughing καληισπερα εκει στουσ GM ΚΑΙ ADMIN αντε να κανετε καλι αρχι και με το μαλακο οι προ/ησοισ πιτσιρικια ειναι
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
[Admin]Cotryx
Admin
Admin
[Admin]Cotryx


Αριθμός μηνυμάτων : 33
Φήμη : 1
Ημερομηνία εγγραφής : 31/12/2011
Ηλικία : 28
Τόπος : Thessaloniki

Ιδέα για το παιχνίδι!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ιδέα για το παιχνίδι!!   Ιδέα για το παιχνίδι!! Icon_minitimeΔευ Απρ 16, 2012 1:03 pm

GalaxySura έχεις 1 προειδοποίηση (Αιτία: Greeklish)
psixobgalths έχεις 1 προειδοποίηση (Αιτία: Διπλό post)

Παρακαλώ διαβάστε τους κανόνες του παιχνιδιού-forum για την ομαλή λειτουργία του,
[Admin]Cotryx
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://galaxy-forum.forumgreek.com
Solarium^

Solarium^


Αριθμός μηνυμάτων : 97
Φήμη : 2
Ημερομηνία εγγραφής : 17/04/2012
Ηλικία : 27
Τόπος : Αθήνα-Νίκαια

Ιδέα για το παιχνίδι!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ιδέα για το παιχνίδι!!   Ιδέα για το παιχνίδι!! Icon_minitimeΤρι Απρ 17, 2012 7:49 pm

-1 είπαμε είναι που είναι μπροστά ο server όσο αναφορά exp-files-items και τα λοιπά μην χαλάσουμε και το κλασικό και ποιο stylato mound το αλογάκι μας!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.brazzer.com
 
Ιδέα για το παιχνίδι!!
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» νεο παιχνιδι...
» δεν μπορω να ανοιξω το παιχνιδι. (οχι να συνδεθω, να ανοιξω τον σερβερ)
» ενα παιχνιδι με πολυ πολυ πολυ γελιο ελατε

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: Γενική Κατηγορία :: Ιδέες και προτάσεις χρηστών-
Μετάβαση σε: