Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΑρχικήΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

 

 Έχω μείνει με μία απορίαο

Πήγαινε κάτω 
2 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Elfenlied

Elfenlied


Αριθμός μηνυμάτων : 48
Φήμη : 1
Ημερομηνία εγγραφής : 13/04/2012
Ηλικία : 25
Τόπος : Japan

Έχω μείνει με μία απορίαο Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Έχω μείνει με μία απορίαο   Έχω μείνει με μία απορίαο Icon_minitimeΠαρ Μάης 11, 2012 12:01 pm

Καλησπέραα!!!Έχω μείνει με μία απορία.Έχω παρατηρήσει πρόσφατα ότι έχουν λιγοστέψει τα άτομα στο φόρουμ π.χ. σήμερα είδα μόνο 2 άτομα και παρατήρησα ότι έχουν βαρεθεί να περιμένουν μέχρι να ανοίξει ο σέρβερ και αν θυμάστε πριν έναν μήνα που ο σέρβερ θα άνοιγε για πρώτη φορά ήτανε πολλά άτομα που κοιτούσαν μέχρι πότε θα ανοίξει ο σερβερ.Αυτά από εμένα.Α! Και κάτι ακόμα για την Διαχειριστική Ομάδα.Δεν εννοούσα να κάνετε γρήγορα για να ανοίξετε τον σέρβερ.Cotryx δεν έχω κανένα πρόβλημα πότε θα ανοίξεις τον σέρβερ αλλά το μόνο που θέλω για όλους είναι να περάσουν τέλεια...Καλό Gaming!!! Wink
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Solarium^

Solarium^


Αριθμός μηνυμάτων : 97
Φήμη : 2
Ημερομηνία εγγραφής : 17/04/2012
Ηλικία : 27
Τόπος : Αθήνα-Νίκαια

Έχω μείνει με μία απορίαο Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Έχω μείνει με μία απορίαο   Έχω μείνει με μία απορίαο Icon_minitimeΣαβ Μάης 12, 2012 10:25 am

Λογικό μέχρι και εγώ ψιλόβαρέθικα να περιμένω!Ήτανε αρκετά κουραστικό για εμάς όπως και για τον στράτο!Προσωπηκά ξενέρωσα!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.brazzer.com
 
Έχω μείνει με μία απορίαο
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: Γενική Κατηγορία :: Ιδέες και προτάσεις χρηστών-
Μετάβαση σε: