Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΑρχικήΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

 

 Ας γνωριστούμε:)

Πήγαινε κάτω 
+17
kateriniwtiC
SuraAssistCy
JimakoC
Acnologia
Pettis96
DevilFaCE
RedOrDead7
michaeltsik
Elfenlied
GOK
A8anatos4
[Admin]Cotryx
ninja2210
denis990
LokagiSGR
gpngs
Revenge
21 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Revenge

Revenge


Αριθμός μηνυμάτων : 6
Φήμη : 1
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2012
Ηλικία : 25

Ας γνωριστούμε:) Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Ας γνωριστούμε:)   Ας γνωριστούμε:) Icon_minitimeΤετ Απρ 11, 2012 3:59 am

Γεια σας, με λένε Χρήστο και στον Server θα λέγομαι Revenge και θα ήθελα να έχουμε ένα φιλικό παιχνίδι χωρίς τσακωμούς και κλεψιές.Γι' αυτό θα ήθελα να γνωριστούμε όλοι καλύτερα και να έχουμε ένα ευχάριστο παιχνίδι!Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gpngs




Αριθμός μηνυμάτων : 3
Φήμη : 0
Ημερομηνία εγγραφής : 15/04/2012
Τόπος : Πειραιας :)

Ας γνωριστούμε:) Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ας γνωριστούμε:)   Ας γνωριστούμε:) Icon_minitimeΚυρ Απρ 15, 2012 6:21 am

Γεια και απο μενα, λεγομαι Μαριος , ειμαι 16 και στο παιχνιδι θα με γνωριζεται με το ονομα gpngs Very Happy αν σας θυμιζει κατι τα λεμε στο game ... καλο παιχνιδι σε ολους μας
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://μπορειτε να με βρειτε εδω : https://www.youtube.com/user/m
LokagiSGR




Αριθμός μηνυμάτων : 3
Φήμη : 0
Ημερομηνία εγγραφής : 15/04/2012

Ας γνωριστούμε:) Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ας γνωριστούμε:)   Ας γνωριστούμε:) Icon_minitimeΚυρ Απρ 15, 2012 6:47 am

Γεια σας λεγομαι Σωτηρης μεσα στο game θα με λενε xXxKillerxXx καλο παιχνιδι Very Happy [b]


Έχει επεξεργασθεί από τον/την LokagiSGR στις Τρι Απρ 17, 2012 1:01 am, 2 φορές συνολικά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
denis990

denis990


Αριθμός μηνυμάτων : 14
Φήμη : 0
Ημερομηνία εγγραφής : 15/04/2012
Ηλικία : 29
Τόπος : ΛΑΡΝΑΚΑ

Ας γνωριστούμε:) Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ας γνωριστούμε:)   Ας γνωριστούμε:) Icon_minitimeΚυρ Απρ 15, 2012 7:37 am

geia sas paidia legomai denis kai eimai 17 xronon Razz
sto game mallon 8a legomai warrior18 kai 8a eimai polemistis.
KALO PASXA SE OLOUS...........................
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ninja2210




Αριθμός μηνυμάτων : 2
Φήμη : 0
Ημερομηνία εγγραφής : 10/04/2012

Ας γνωριστούμε:) Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ας γνωριστούμε:)   Ας γνωριστούμε:) Icon_minitimeΚυρ Απρ 15, 2012 7:46 am

Γεια σας με λένε Αλέξανδρο και είμαι 14 χρονών.το name μου στο ναμε θα είναι Aligator Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
[Admin]Cotryx
Admin
Admin
[Admin]Cotryx


Αριθμός μηνυμάτων : 33
Φήμη : 1
Ημερομηνία εγγραφής : 31/12/2011
Ηλικία : 28
Τόπος : Thessaloniki

Ας γνωριστούμε:) Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ας γνωριστούμε:)   Ας γνωριστούμε:) Icon_minitimeΔευ Απρ 16, 2012 5:43 am

dennis990 έχεις 1 προειδοποίηση (δεύτερη) (Αιτία: Greeklish)
Παρακαλώ διαβάστε τους κανόνες του παιχνιδιού - forum για την ομαλή λειτουργία του

[Admin]Cotryx
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://galaxy-forum.forumgreek.com
A8anatos4

A8anatos4


Αριθμός μηνυμάτων : 31
Φήμη : 0
Ημερομηνία εγγραφής : 16/04/2012
Ηλικία : 27
Τόπος : Ηράκλειο Κρήτης

Ας γνωριστούμε:) Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ας γνωριστούμε:)   Ας γνωριστούμε:) Icon_minitimeΔευ Απρ 16, 2012 6:32 am

Για σας με λένε Γιώργο είμαι 16 χρόνων και στο game θα λεγόμε A8anatos4 και ελπίζω να περάσουμε καλά Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
GOK

GOK


Αριθμός μηνυμάτων : 5
Φήμη : 0
Ημερομηνία εγγραφής : 16/04/2012
Ηλικία : 28
Τόπος : Kriti

Ας γνωριστούμε:) Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ας γνωριστούμε:)   Ας γνωριστούμε:) Icon_minitimeΔευ Απρ 16, 2012 6:36 am

Καλησπερα σε ολους με λενε Γιαννη ειαμι 17 ετων το ονομα μου στο game θα ειναι KOG πιστευω το game ειναι σαν το steelstrider γιατι σε ολουσ μασ αρεσε και θα θελαμε να το ξαναπεχουμε ;D
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Elfenlied

Elfenlied


Αριθμός μηνυμάτων : 48
Φήμη : 1
Ημερομηνία εγγραφής : 13/04/2012
Ηλικία : 25
Τόπος : Japan

Ας γνωριστούμε:) Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ας γνωριστούμε:)   Ας γνωριστούμε:) Icon_minitimeΔευ Απρ 16, 2012 10:00 am

Καλησπέραααααααααα!!! Είμαι η Εύα και είμαι 13 χρονών...Στο παιχνίδι θα λέγομαι NeonFu και χάρηκα για τη γνωριμία Wink
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
denis990

denis990


Αριθμός μηνυμάτων : 14
Φήμη : 0
Ημερομηνία εγγραφής : 15/04/2012
Ηλικία : 29
Τόπος : ΛΑΡΝΑΚΑ

Ας γνωριστούμε:) Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ας γνωριστούμε:)   Ας γνωριστούμε:) Icon_minitimeΔευ Απρ 16, 2012 10:16 am

Καλησπερα Ευα μου εγω ειμαι ο denis και στο παιχνιδι μπορεις να με βρεις με το ονομα Warrior18. Σου ευχομαι καλα να περασεις... Wink
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Elfenlied

Elfenlied


Αριθμός μηνυμάτων : 48
Φήμη : 1
Ημερομηνία εγγραφής : 13/04/2012
Ηλικία : 25
Τόπος : Japan

Ας γνωριστούμε:) Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ας γνωριστούμε:)   Ας γνωριστούμε:) Icon_minitimeΔευ Απρ 16, 2012 10:37 am

Επίσης Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
michaeltsik




Αριθμός μηνυμάτων : 7
Φήμη : 0
Ημερομηνία εγγραφής : 16/04/2012
Ηλικία : 27
Τόπος : Σπίτι μου

Ας γνωριστούμε:) Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ας γνωριστούμε:)   Ας γνωριστούμε:) Icon_minitimeΔευ Απρ 16, 2012 8:21 pm

Γειά σας παιδιά,είμαι ο mike είμαι 15 χρονών και στο παιχνίδι θα με λένε mikeok και θα είμαι warrior. Ελπίζω ο server να ανοίξει σύντομα και να διασκεδάσουμε την διαμονή μας Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
RedOrDead7

RedOrDead7


Αριθμός μηνυμάτων : 14
Φήμη : -5
Ημερομηνία εγγραφής : 15/04/2012

Ας γνωριστούμε:) Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ας γνωριστούμε:)   Ας γνωριστούμε:) Icon_minitimeΤρι Απρ 17, 2012 2:30 am

Καλησπερα Ειμαι ο Νασος κε ειμε 19 Ετων (Λιγο μεγαλος)Χαρηκα για την γνωριμια κε ελπιζω να τα παμε καλα!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Revenge

Revenge


Αριθμός μηνυμάτων : 6
Φήμη : 1
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2012
Ηλικία : 25

Ας γνωριστούμε:) Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ας γνωριστούμε:)   Ας γνωριστούμε:) Icon_minitimeΤετ Απρ 18, 2012 1:01 am

Ελπίζω παιδιά να βρούμε όλοι ηρεμία και καλή διάθεση στο παιχνίδι για να έχουμε ευχάριστες στιγμές, όποτε θέλετε να τραβάμε φωτογραφίες για θυμόμαστε το άνοιγμα του Server.Αυτά από εμένα και ποτέ να μην εγκαταλείψετε τον Server θα το μετανιώσετε!!!!^^ by Revenge....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Revenge

Revenge


Αριθμός μηνυμάτων : 6
Φήμη : 1
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2012
Ηλικία : 25

Ας γνωριστούμε:) Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ας γνωριστούμε:)   Ας γνωριστούμε:) Icon_minitimeΤετ Απρ 18, 2012 1:43 am

Αγαπητέ Μάριε , αγαπητέ Denis , αγαπητέ Γιώργο , Αγαπητή μου Εύα και αγαπητέ Νάσο θα ήθελα να έρθετε στο Κίτρινο για να φτιάξουμε την καλύτερη Συντεχνία σε ολόκληρο το Galaxy-Metin2 και ότι προβλήματα έχετε θα μου τα λέτε για να δω αν μπορώ να σας βοηθήσω (σχετικά με το παιχνίδι) να έχετε καλή διαμονή!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
DevilFaCE

DevilFaCE


Αριθμός μηνυμάτων : 11
Φήμη : 0
Ημερομηνία εγγραφής : 17/04/2012
Ηλικία : 27
Τόπος : Cyprus

Ας γνωριστούμε:) Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ας γνωριστούμε:)   Ας γνωριστούμε:) Icon_minitimeΤετ Απρ 18, 2012 2:08 am

ΕΜΕΝΑ ΜΕ ΛΕΝΕ ΠΟΛΥ ΚΑΙ ΣΤΟ GAME ΘΑ ΕΙΜΑΙ Ο DevilFaCE . ΕΠΕΖΑ ΣΤΟ ΡΕΒΕΝΤΟΝ ΚΑΙ ΜΕ ΚΛΕΨΑΝΕ ΕΙΧΑ ΧΡΥΣΕΣ ΓΔΑΡΤΕΣ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΚΑΙ ΕΙΜΟΥΝ FULL DONATE ΚΑΙ ΣΥΓΝΩΜΗ ΠΟΥ ΘΑ ΤΟ ΠΩ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΗΛΙΘΙΟΙ. ΚΑΤΕΒΑΖΩ ΤΩΡΑ ΤΟ GALAXY ΕΜΕΙΝΑΝ 2 ΩΡΙΤΣΕΣ ΚΑΙ ΘΑ ΔΕΙΤΕ ΘΑ ΠΑΩ ΜΟΝΟ ΣΗΜΕΡΑ 250 LVL ΧΑΧΑ. ΕΠΙΣΗΣ ΕΙΜΑΙ 14 ΧΡΟΝΩΝ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΑΠΟ ΚΥΠΡΟ ....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.youtube.com/user/MrPolis99?feature=mhee
Pettis96




Αριθμός μηνυμάτων : 9
Φήμη : 0
Ημερομηνία εγγραφής : 08/04/2012

Ας γνωριστούμε:) Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ας γνωριστούμε:)   Ας γνωριστούμε:) Icon_minitimeΤετ Απρ 18, 2012 2:19 am

Καλησπέρα είμαι ο Πάρης και είμαι 16 ετών απο Κύπρο και θα ονομάζομαι ShadowCy στο παιχνίδι ... μόλις κατεβεί δηλαδή... XD
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Elfenlied

Elfenlied


Αριθμός μηνυμάτων : 48
Φήμη : 1
Ημερομηνία εγγραφής : 13/04/2012
Ηλικία : 25
Τόπος : Japan

Ας γνωριστούμε:) Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ας γνωριστούμε:)   Ας γνωριστούμε:) Icon_minitimeΤετ Απρ 18, 2012 2:36 am

ΓΕΙΑΑΑ!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gpngs




Αριθμός μηνυμάτων : 3
Φήμη : 0
Ημερομηνία εγγραφής : 15/04/2012
Τόπος : Πειραιας :)

Ας γνωριστούμε:) Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ας γνωριστούμε:)   Ας γνωριστούμε:) Icon_minitimeΤετ Απρ 18, 2012 2:57 am

Φιλε χρηστο, θα σκευτω την προταση σου αν και ελεγα να μπω κοκκινο πρωτα που το ξερω καλα , και να ανεβω γρηγορα καποια λβλ... αλλα επειδη αλλαζω βασιλεια , μπορει να ερθω τωρα συντομα να συνεργαστουμε... και οντως, οχι φασαριες κλπ
gpngs
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://μπορειτε να με βρειτε εδω : https://www.youtube.com/user/m
Acnologia

Acnologia


Αριθμός μηνυμάτων : 2
Φήμη : 0
Ημερομηνία εγγραφής : 15/05/2012
Ηλικία : 29
Τόπος : Ελλάδα,Θεσσαλονίκη

Ας γνωριστούμε:) Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ας γνωριστούμε:)   Ας γνωριστούμε:) Icon_minitimeΤρι Μάης 15, 2012 9:17 am

Γεια σας..
Είμαι ο Μάριος και είμαι 17 χρονών.. Smile
Παίζω Metin2 εδώ και 6 χρόνια αλλά
έχει αρκετό καιρό που σταμάτησα να
ασχολούμαι με το official και το έχω
ρίξει στους Private.. Razz Συνήθως
ξεκινάω στο Κόκκινο Βασίλειο
μιας και ο πρώτος μου χαρακτήρας
δημιουργήθηκε εκεί.. Very Happy Μ'αρέσει
να ασχολούμαι με τα φόρουμ από
διάφορα παιχνίδια γι αυτό θα με
ανεχτείτε αρκετά εδώ όπως και
In Game.. Laughing..Θα με
γνωρίσετε με το
όνομα Acnologia
μέσα στο παιχνίδι Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Elfenlied

Elfenlied


Αριθμός μηνυμάτων : 48
Φήμη : 1
Ημερομηνία εγγραφής : 13/04/2012
Ηλικία : 25
Τόπος : Japan

Ας γνωριστούμε:) Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ας γνωριστούμε:)   Ας γνωριστούμε:) Icon_minitimeΠεμ Μάης 17, 2012 4:34 am

Χάρηκα Μάριε είμαι η Εύα Razz
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
JimakoC




Αριθμός μηνυμάτων : 11
Φήμη : 0
Ημερομηνία εγγραφής : 29/05/2012

Ας γνωριστούμε:) Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ας γνωριστούμε:)   Ας γνωριστούμε:) Icon_minitimeΤετ Μάης 30, 2012 4:22 am

Λοιπόν με λένε Δημήτρη είμαι 13 και θα ήθελα να κάνουμε κάλη παρέα μέσα στο game για να έχει πλάκα Very Happy

Για όλους μέσα στο game θα ήθελα να ενημερώσω ότι θα κάνω έναν από τους πιο δυνατούς Warrior Σώμα μέσα στο game.... JimakoC θα λέγομαι.... GooDLucK Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
SuraAssistCy




Αριθμός μηνυμάτων : 3
Φήμη : 0
Ημερομηνία εγγραφής : 29/05/2012

Ας γνωριστούμε:) Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ας γνωριστούμε:)   Ας γνωριστούμε:) Icon_minitimeΤετ Μάης 30, 2012 4:40 am

Εμένα με λένε Ραφαέλο είμε 14 ετών και στο game θα με λένε SuraAssistCy σινίθος πιγενς κόκκινο βασιλειο αλλα μ αρεσει και το μπλε επειδει εχει παραπανς πεχτες Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kateriniwtiC




Αριθμός μηνυμάτων : 9
Φήμη : 0
Ημερομηνία εγγραφής : 07/06/2012

Ας γνωριστούμε:) Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ας γνωριστούμε:)   Ας γνωριστούμε:) Icon_minitimeΠαρ Ιουν 08, 2012 4:55 am

Γειααα σας με λενε Κλεανθη! στο game θα με βρειτε με το ονομα KateriniwtiC Wink (επλιζω να εχετε ακουσει καλα λογια για εμενα Smile )
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Sky




Αριθμός μηνυμάτων : 6
Φήμη : 0
Ημερομηνία εγγραφής : 21/06/2012
Ηλικία : 27
Τόπος : Athens,Greece

Ας γνωριστούμε:) Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ας γνωριστούμε:)   Ας γνωριστούμε:) Icon_minitimeΠεμ Ιουν 21, 2012 12:50 pm

Λίγο αργά αλλά ας πω και εγώ κάποια πράγματα Smile
Με λένε Κώστα είμαι 15 χρονών..
Στο παιχνίδι λέγομαι Sky,και είμαι στο κίτρινο βασίλειο.
Φιλικά πάντα
Sky
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://youjizz.com
 
Ας γνωριστούμε:)
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 2Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: Γενική Κατηγορία :: Γενική Συζήτηση-
Μετάβαση σε: