Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΑρχικήΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

 

 DONATORS!!!

Πήγαινε κάτω 
4 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
xDarksura




Αριθμός μηνυμάτων : 23
Φήμη : 0
Ημερομηνία εγγραφής : 03/06/2012
Ηλικία : 33
Τόπος : AT MY HOME :)

DONATORS!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: DONATORS!!!   DONATORS!!! Icon_minitimeΚυρ Ιουν 10, 2012 7:27 pm

RE TI RPOVLIMA EXETE ME TA DONATES? EPIDI PEFTETE?E KAI? DEN PRPI NA TA FOROUME EMEIS EPIDI ESAS DEN SAS ARESI?XESTIKA AN SAS ARESI I OXI.NAI RE EIMAI DONATOR PIO INE TO PROB S?KAI GIATI OTAN PEFTETE LETE MONO ME DONATE RE DONATOR! +1 OPOIOS SIMFONI POU EXEI DONATES
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
zafis

zafis


Αριθμός μηνυμάτων : 17
Φήμη : 0
Ημερομηνία εγγραφής : 09/06/2012
Τόπος : Χονολουλου

DONATORS!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: DONATORS!!!   DONATORS!!! Icon_minitimeΔευ Ιουν 11, 2012 6:56 am

απαγορευονται τα γριγκλις στο φορουμ και επισεις λογια προσβλητικα πως αλλους χρηστες.
και να ξες, αυτο ειναι δικο σου 8εμα. δεν εχει να κανει με τιποτα . τι προσπα8εις να αποδειξεις με το μαζεμα+1 η -1?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
xDarksura




Αριθμός μηνυμάτων : 23
Φήμη : 0
Ημερομηνία εγγραφής : 03/06/2012
Ηλικία : 33
Τόπος : AT MY HOME :)

DONATORS!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: DONATORS!!!   DONATORS!!! Icon_minitimeΔευ Ιουν 11, 2012 5:49 pm

thelw na apodi3o oti re file ine fail na mas lete donators egw den exo prob mazi sas!!esis exete prob mazi mas confused
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
zafis

zafis


Αριθμός μηνυμάτων : 17
Φήμη : 0
Ημερομηνία εγγραφής : 09/06/2012
Τόπος : Χονολουλου

DONATORS!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: DONATORS!!!   DONATORS!!! Icon_minitimeΤρι Ιουν 12, 2012 12:31 am

αυτο ειναι 8εμα ινγαμε μεταξυ αυτους που σε αποκαλουν ετσι.
και παλι απαγορευονται τα γλριγλις στο φορουμ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
xDarksura




Αριθμός μηνυμάτων : 23
Φήμη : 0
Ημερομηνία εγγραφής : 03/06/2012
Ηλικία : 33
Τόπος : AT MY HOME :)

DONATORS!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: DONATORS!!!   DONATORS!!! Icon_minitimeΤρι Ιουν 12, 2012 2:15 am

Ρε φιλε εσυ εχεις ντονατε?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
KillerDeath




Αριθμός μηνυμάτων : 51
Φήμη : 4
Ημερομηνία εγγραφής : 02/06/2012

DONATORS!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: DONATORS!!!   DONATORS!!! Icon_minitimeΤρι Ιουν 12, 2012 3:12 am

φιλε εγώ δεν είμαι donate αλλα γραφτούς αυτό το λένε επειδή δεν μπορούν να έχουν εκείνη μην δίνης σημασία συνέχισε το game σου
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
AnaCtaCia




Αριθμός μηνυμάτων : 5
Φήμη : 0
Ημερομηνία εγγραφής : 08/06/2012

DONATORS!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: DONATORS!!!   DONATORS!!! Icon_minitimeΤρι Ιουν 12, 2012 4:17 am

κιλλερδεαθ +1 !!!!
δαρκσουρα εχεις και ενα δικιο αλλα......
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
zafis

zafis


Αριθμός μηνυμάτων : 17
Φήμη : 0
Ημερομηνία εγγραφής : 09/06/2012
Τόπος : Χονολουλου

DONATORS!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: DONATORS!!!   DONATORS!!! Icon_minitimeΤρι Ιουν 12, 2012 11:04 am

xDarksura έγραψε:
Ρε φιλε εσυ εχεις ντονατε?

ναι εχω αλλα μεχρι τωρα δεν εχω κανενα προβλημα. σαν αλους σερβερ την ιδια αντιμετωπηση εχω. Υποταγη. πλακιζω απλα λεω οτι δεν με νοιαζει εχω δεν εχω. απλα μονο για πανοπλια αξιζει
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
DONATORS!!!
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: Γενική Κατηγορία :: Βοήθεια και Ερωτήσεις-
Μετάβαση σε: